blog
nowe wpisy
02-Wrzesień-2019 (20.21), autor: Jan Drechsler

#23435. Urodziny Antka

Przyszedł na świat dwa lata temu, a teraz jest już wygadanym małym - starym. Zadzwoniłem do niego z życzeniami, czyli skontaktowałem się z jego mamą, a moją synową. Antek przywołany do telefonu wysłuchał życzeń, powiedział, że bardzo dziękuje, ja chciałem jeszcze dodać:

- I życzę ci, żebyś sobie na włosy nie nadepnął! - oczywiście, że nie tylko chciałem, ale rzeczywiście powiedziałem do… próżni!

- Antka już nie ma, nie dosłuchał do końca - powiedziała Wiolka.

Tak to już jest z dziećmi (?), nie chcą słuchać tego, co najważniejsze. A Antoni ma już włos prawie do połowy klatki piersiowej.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.