blog
nowe wpisy
18-Listopad-2019 (21.37), autor: Jan Drechsler

#24646. Urodziny Szymona

​Ależ ten czas leci, dzisiaj są urodziny Szymona, naszego drugiego syna, a wszystko wydaje się takie niedawne. Wiem, że oryginalny w stwierdzeniu nie jestem, nie tylko ja odkrywam, że czas ucieka. Zawsze spotykając się z marudzeniem na tempo biegu lat myślałem, że jest to bardziej marudzenie, niż czysta prawda. Teraz mnie dopadło i z pewnością trzymać będzie aż do kresu dni to ponure poczucie przemijania.

Jakie jest lekarstwo na splin drugiej młodości? Nie przejmować się? Myślę, że trzeba robić swoje, nie przejmować się, póki siły dopisują. Jak przestaną, zająć się czymś innym i tyle. Nie przespać życia, ale też nie mącić go marudzeniem.

Takie mam przemyślenia w dniu urodzin młodszego syna, który wcale taki młody nie jest, wiele, wiele innych, młodszych osób. Myślę, że z przemijania także należy czerpać wiele radości.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.