blog
nowe wpisy
11-Luty-2018 (18.16), autor: Jan Drechsler

#15344. Utopiec

​Niedziela przyniosła z sobą nieco emocji. Jest to efekt braku kontaktu międzyludzkiego. Piszę w czasie teraźniejszym, bo sprawa niby jest rozwiązana, lecz według mnie “bardzo niby”. Nieporozumienia powstają z wielu powodów, a to zaczęło się, gdy komuś się coś zdawało, drugi zrobił z tego prawdopodobne i tak poszło, że dziesiąty był święcie przekonany. Tak działają ludzie, ale nie utopce.

Dlatego też, żeby móc z kimś rozsądnym porozmawiać zrobiłem drugiego w tym roku utopca. Wisi sobie na Facebooku i pilnuje moich interesów. Dzisiaj wezmę się za kolejnego, bo widzę większy sens w dziedzinie baśni.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.