blog
nowe wpisy
18-Październik-2019 (22.19), autor: Jan Drechsler

#24196. Uzależnienie

Dopiero co wróciłem z Parku Wodnego, pojechałem z Szymonem. Dzisiaj on mnie zabrał swoim autem, bo tak wypadło.

Nie, nie! O uzależnieniu od taplania się w wodzie nie będę wspominał, chociaż jakiś nałóg w tym już jest. Pozytywny nałóg, muszę zaraz dodać.

Szymon podjechał pod mój dom, wyszedłem i zanim dotarłem do schodów zorientowałem się, że nie mam telefonu. Pierwsza reakcja była taka, żeby zadzwonić do niego, żeby się zatrzymał! Ależ głupek ze mnie! Przecież telefon jest w jego aucie i jedzie sobie do Ptakowic. Nie namyślając się wiele wsiadłem do mojej bryki i pojechałem po moją zgubę.

Jadąc uświadomiłem sobie jak jestem uzależniony od tego diabelskiego urządzenia. Współczesny człowiek sam sobie zakłada dyby na psychikę, staje się niewolnikiem myśląc, że ułatwia sobie funkcjonowanie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.