blog
nowe wpisy
19-Luty-2018 (20.36), autor: Jan Drechsler

#15521. W brązowym kolorze

​Teraz, czyli w godzinach bliskich snom, kolorem brązowym tonuję wnętrze ciała. Dobra herbatka, niezły humor i perspektywa wypoczynku, powoduje błogostan. Brąz tej herbatki jest bardziej żółty, bo cytryna znacznie ją rozjaśniła, ale in statu nascendi miała kolor medali skoczków.

Trzecie miejsce na Igrzyskach Olimpijskich jest dla niektórych krytykantów porażką. Taaak, mieliśmy zdobyć w skokach trzy złota, a tu taki zgrzyt, brązowy medal w turnieju drużynowym. W tym miejscu należy przypomnieć niektórym historię polskich sportów zimowych, niech sobie klepki poukładają. Do tego dodać należy, że czasy Orła startującego w Calgary przeminęły z wiatrem wiejącym pod narty zawodnikom, którzy walczą o wszystko bez patrzenia na polskie sentymenty i zachcianki.

Prują mi się brązowe buty zimowe. To jest tragedia, bo są świetnie dopasowane. Chyba dam im jeszcze szansę i zaniosę do szewca.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.