blog
nowe wpisy
24-Luty-2018 (22.05), autor: Jan Drechsler

#15597. W domu

​Po przygodzie w Toruniu trzeba przejść do codzienności. Jak tam było? A było i to nieźle. Mnie nie interesują oceny, opinie, ale atmosfera wewnątrz zespołu. Cementuje się coś, co może dać wiele dobrego w najbliższej przyszłości. Wykonawcy, zwłaszcza płci pięknej, pokazały na ile je stać, ale wierzę, że zademonstrują więcej i lepiej.

Dla nas, autorów, najcenniejsze były słowa marszałka seniora Kornela Morawieckiego, który krótko i rzeczowo podsumował występ. Zrobił to tak, że każdemu tego życzę. Prezydent Torunia Michał Zaleski na wstępie utwierdził nas w słuszności tematyki utworu, a na zakończenie w kuluarach nie szczędził słów zachwytu. Pewnie chciał nam zrobić przyjemność, ale gdyby nie wiedział wartości, to nie mówiłby tego, co mówił. Proste.

Trzeba zejść na ziemię i brać się za kolejne sprawy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.