blog
nowe wpisy
22-Marzec-2018 (21.36), autor: Jan Drechsler

#16031. W domu

​Wczoraj Marta pozostała w domu ze mną, bo nie poszła do przedszkola z racji intensywnego kaszlu. Musiałem ją czymś zająć, więc zrobiliśmy szmacianą Marzannę... Zrobiliśmy! Domyślać się można, kto robił, a kto pomagał i dogadywał. Po zrobieniu mieliśmy z nią zrobić to, co zwykle robi się z tymi kukłami, ale Marta zadecydowała, że pozostanie nieruszona, bo jej się podoba. Tak trafiła do kolekcji lalek mojej wnuczki.

Mimo dalszego życia Marzanny zima jakby zelżała. W domu jest ciepło, za oknem też jakby mniej chłodu.

Basia jest już w domu. Ja nie byłem popatrzeć na noworodka, bo uważam, że w takim czasie jedynie się przeszkadza. Na kurtuazje przyjdzie czas. Mnie wystarczy telefoniczny kontakt, zapytanie o zdrowie i danie deklaracji pomocy w razie potrzeby.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.