blog
nowe wpisy
07-Kwiecień-2019 (21.39), autor: Jan Drechsler

#21333. W kinie

​Nie trzeba mnie było specjalnie namawiać, Agnieszka zaproponowała wypad do Multikina i nie zaprotestowałem. A co! Jest niedziela, dzień relaksu, odpoczynku i nieco oderwania od codzienności.

“Miłość i Miłosierdzie” w reżyserii Michała Kondrata, film o św. Faustynie Kowalskiej, fabularyzowany dokument, jeśli kogoś interesuje to tematyka, to warty obejrzenia. Pierwszorzędny przykład, jak robi się prawdziwą karierę po śmierci. Oczywiście karierę w bardzo dobrym słowa tego znaczeniu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.