blog
nowe wpisy
14-Sierpień-2018 (15.10), autor: Jan Drechsler

#18029. W oczekiwaniu

​Awaria spowodowała, że musiałem czekać na sygnał, kiedy zacznie się praca. Nie lubię czekać w ogóle, ale trwanie w niepewności i stałym napięciu nie daje komfortu psychicznego. Niczego nie można zaplanować, ruszyć się gdzieś dalej też nie, bo nie wiadomo, kiedy zadzwonią i ściągną mnie brutalnie do obowiązków.

Dobrą stroną zamieszania stało się znalezienie zajęcia. Mogłem coś pisać i tak się też stało, ale zanim zachciało mi się, zdążyłem zrobić pranie. Nie jest wyczynem włożenie do pralki posegregowanych brudów, ale zabrałem się do prasowania koszul i to już jest wyższy stopień trudności. Nie dlatego, że nie potrafię prasować. Nie lubię tego robić.

W ramach “dnia czyściocha” mógłbym jeszcze zrobić porządek w mojej pracowni, ale słusznie stwierdziłem brak takiej konieczności. Przecież i tak wnet zabałaganię cały pokój.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.