blog
nowe wpisy
21-Wrzesień-2019 (15.27), autor: Jan Drechsler

#23742. W PR Katowice

​Od wczesnego popołudnia montujemy w studiu koncertowym spektakl, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Spraw jest tyle do załatwienia, uzgodnienia i do dogrania, że czasu nie ma na łyk kawy. Zamieszanie polega na tym, że po prawdzie nic się dzieje, ale się dzieje…

Własnie, nic się nie dzieje, czyli w tym miejscu brutalnie mi przerwano i zostałem wyciągnięty z Oliwią do studia na wywiad. W tym miejscu powinienem powiedzieć w tonacji Marka:

- I po co mi to wszystko!?

Odpowiedź jest prosta, coś trzeba robić, a jeśli już to ze wspaniałymi ludźmi. Próba trwa…

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.