blog
nowe wpisy
23-Marzec-2019 (20.02), autor: Jan Drechsler

#21099. W szponach grzechu

​Tytuł drastycznie brzmi, ale tak ma być! Jeden z siedmiu grzechów głównych zawładnął moją słabą psychikę. Łakomstwo albo inaczej nieumiarkowanie w jedzeniu ma tylko jeden dobry skutek. Zaspokaja pożądania smakowe, na dłuższą metę efekty mogą być opłakane.

Biesiadowanie w rodzinnym gronie, połykanie specjałów przygotowanych przez moją najmłodszą z sióstr wymusi w najbliższym czasie zastosowanie rygorystycznej diety. Oj, wezmę się za siebie po powrocie z Mazur!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.