blog
nowe wpisy
17-Kwiecień-2018 (23.01), autor: Jan Drechsler

#16451. W teatrze

​Kilka dni temu zostałem zaproszony na sztukę “Popiełuszko” do Teatru Nowego, do Zabrza. Spektakl uświetnił dwudniowe posiedzenie Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność”, a zaprosił mnie Przewodniczący Komisji Krajowej Piotr Duda.

Do teatru zjechało się również wiele znanych osób ze świata polityki, tej centralnej z wicepremier Beatą Szydło, a także wiele osób z władz samorządowych. Z Tarnowskich Gór także.

O spektaklu pisać nie będę, bo recenzent jest ze mnie bardzo subiektywny. Temat jest trudny, każdy sposób jego przedstawienia ma swoją wartość.

Potem nieco dyskusji na różne tematy w restauracji w Arena Zabrze. Na tym nowym obiekcie byłem pierwszy raz, stadion robi wrażenie, trzeba przyznać. Jedzenie niezłe, szkoda tylko, że takie okazje zdarzają się nieczęsto.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.