blog
nowe wpisy
23-Luty-2020 (18.17), autor: Jan Drechsler

#25993. Waga

Będąc z wizytą u tak zwanych Młodych rozmawialiśmy na temat diet i jedzenia w ogólności. Co robić, żeby nie tyć, a jeszcze ważniejsze, żeby nieco sadełka puścić w niepamięć. Kontrola konsumpcji stanowi ważką sprawę jeśli ma się na myśli zdrowie, a do tego sporą aktywność fizyczną.

Po wprowadzeniu moich danych do pewnego programu nadzorującego zapędy apetytu, dowiedziałem się ile kalorii potrzebuję, a przede wszystkim jakie składniki pożywienia są mi niezbędne. Przedtem jednak musiałem podać swoje dane osobiste czyli wymiary i ciężar. Doszedłem do wniosku, że albo schudnę w 2 miesiące, albo wystarczy jedynie, że zacznę chodzić na szczudłach. Gdybym był wyższy o 20 centymetrów, nie byłoby tak źle.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.