blog
nowe wpisy
17-Lipiec-2018 (18.49), autor: Jan Drechsler

#17687. Wakacyjne atrakcje

​Dla każdego bywają różne, jest to rzecz gustu i upodobań. Niektórzy nie wyobrażają sobie odpoczynku bez leżenia na ciepłej plaży w obrębie Morza Śródziemnego. Inni znowu lubią wędrówki po świecie bliższym i dalszym. Można by tu pisać i pisać, prezentować przeróżne sposoby spędzenia kanikuły.

Nasza Marta upodobała sobie przebywanie u dziadków. Z rodzicami pojedzie nad morze i na Mazury, ale póki ojciec nie ma urlopu zażywa atrakcji w najbliższej okolicy. Jedną z nich były półkolonie w zbrosławickiej bibliotece, a teraz jest u nas. Nie ma wprawdzie koleżanek i kolegów, ale ma do dyspozycji moją pracownię, czyli bałagan twórczy. Bardzo jej się podoba, a najbardziej kiedy robi coś za moimi plecami. Jest wtedy dziwnie cicha i nie zadaje żadnych pytań. Ja też na wszelki wypadek.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.