blog
nowe wpisy
14-Luty-2019 (16.31), autor: Jan Drechsler

#20573. Walentynki

​Nie odczuwam niechęci, ale niezbyt mnie fascynują “kupione” z zachodu święta, a raczej w wypadku walentynek - okazje. Nie powiem, żeby nie było w nich uroku, są przecież możliwością okazania bliższych uczuć, sympatii, miłości. Ta wymieniona ostania powinna mieć święto każdego dnia i nieograniczone możliwości okazywania, ale powiedzmy, że dzisiaj szczególnie zaleca się ją ubarwić.

Jakiś drobny upominek może być pomocny w przekazaniu afektu najbliższej. Udałem się do marketu, żeby koleżance małżonce kwiatka kupić. Przy kasie osoba z ogromem zakupów przepuściła mnie przed siebie, ale okazało się, że pan przede mną robił zakupy na dwa rachunki. Ja oczywiście niechcący wszedłem między nie.

- Dzisiaj z racji takiego święta nic panu nie zrobię - powiedział z uśmiechem.

- Bardzo się cieszę, że mi pan nie walnie na Walentego - odparłem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.