blog
nowe wpisy
14-Luty-2020 (21.05), autor: Jan Drechsler

#25906. Walentynki

​Gdyby wnioskować o moich uczuciach z ilości czasu spędzonych, to wynikałoby, że jestem zakochany w… pracy. Różne zbiegi okoliczności spowodowały, że odbyłem pokutę walentynkową. Do tego miałem do czynienia z tyloma sercami, że faktycznie można by mnie uważać za erotomana.

Kto wie, o co chodzi, ten dziwić się nie będzie, miłości wielkiej w moich poczynaniach nie ma. Szarpanie się w pracy do przyjemności nie należy, ale pracując w miłym gronie, wszystkie niedogodności nie mają znaczenia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.