blog
nowe wpisy
12-Listopad-2016 (21.04), autor: Jan Drechsler

#8300. Warto było!

Miałem zamiar robić coś innego, ale postanowiłem obejrzeć mecz eliminacyjny Rumunia - Polska. Warto było! Nasza reprezentacja w piłce nożnej pokonała w Bukareszcie gospodarzy 3:0. Dobry mecz, sporo emocji, fantastyczny akcent na zakończenie Dnia Niepodległości.

Sport, w którym liczy się konkretne punktowanie, rzeczywiste osiągi czasowe, wynik mało zależny od sędziego, daje pełną satysfakcję wygranemu, zwycięskiej drużynie. Każde widzimisię jurorów, propagandowe naciąganie wielkości budzi niesmak podobny do stosowania środków dopingujących.

Tak samo jest w życiu i jego ważnej dziedzinie - polityce. Zawyżanie frekwencji na wczorajszych marszach budzi już nie niesmak, ale politowanie.

Warto było zobaczyć faktyczną wyższość Polaków, mam dosyć mistyfikacji i obłudy drużyn, które sami nie wiedzą czego chcą oprócz władzy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.