blog
nowe wpisy
17-Maj-2019 (17.52), autor: Jan Drechsler

#21921. Wcześniej niż zwykle

Już w ubiegłym tygodniu wiedziałem, że na pewno jedną sprawę o charakterze cyklicznym będę zmuszony załatwić wcześniej niż zwykle. Będę zmuszony…? Niezręczne określenie, bo do tego działania nie trzeba mnie zmuszać. Chodzi o komiks w Gwarku, który komponuję razem z sympatyczną Anką Krztoń. Już samo to, że moje dymki trafiają do jej rysunków jest może i zmuszaniem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zmusza bowiem do dalszej współpracy. Właśnie Ance wypadła pewna okazja i prosiła o napisanie tekstu już we wtorek. Zwykle otrzymuję tematy do wyboru w środę, a najpóźniej w czwartek.

Wcześniej niż zwykle zaczęła się pracująca sobota. Paradoksalnie już dzisiaj, czyli w piątek. Stare powiedzonko mówi - w piątek zły początek. Oby tak nie było, odpracowałem z całą ekipą i w efekcie mam sobotę wolną. Czas wykorzystam na krzątaninę w domu, ale bez brawury! Jeśli sobota wolna, to ruszać będę się powoli.

Wcześniej niż zwykle pochwaliłem prognozę pogody. O świcie znowu padał deszcz. Jutro też może sobie nawet lać jak z cebra, ja do pracy nie idę!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.