blog
nowe wpisy
13-Maj-2018 (16.55), autor: Jan Drechsler

#16776. Wesołść

​W Rybniku przed bazyliką św. Antoniego jest fontanna, która stanowi wielką atrakcję dla dzieci. Uganiają się między wybuchającymi wprost z ziemi strumieniami wody. Być może nie jest to do końca bezpieczne, bo guza sobie nabić mogą, ale czy taka kontuzja nie zdarza się nawet podczas bardziej zorganizowanych szaleństw?

Byliśmy dzisiaj rodzinnie w Szczerbicach, a potem w Rybniku. Trudno było odmówić Stasiowi kolejnej kąpieli. Radość była gremialna, na koniec powiedziałem do rodziców.

- Wiem z czego się cieszycie.

- No, niby z czego? - zapytał Mateusz przeczuwając jakiś mój podstęp.

- A z tego, że za rok będziecie pilnowali dwóch urwisów, bo Antek dorośnie, a wtedy już wam tak do śmiechu nie będzie.

Obym się mylił. Antek na razie siedzi grzecznie w wózku i obserwuje. Z jego miny wnioskować trzeba, że rejestruje każde poczynanie brata i chętnie je powtórzy, kiedy zacznie chodzić.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.