blog
nowe wpisy
24-Luty-2020 (17.57), autor: Jan Drechsler

#26027. Wiało!

Wczoraj otrzymałem alert, że po południu i w nocy będzie wiało. Będąc w towarzystwie odczytałem tekst głośno. Padło wtedy stwierdzenie, że skoro komunikat przyszedł, to z pewnością wichury nie będzie (ha! ha! ha!). Tak, w tym momencie można było śmiać się, ale potem już mniej. Wiało w nocy, nie wiem jak mocno, bo nie otwierałem okna. Rano na podwórku tylko jeden kubeł na śmieci leżał wywrócony, to znaczy, że aż tak silny ten wiatr nie był.

Internet przewodowy widocznie jest lżejszy od kubła na śmieci, bo tak daleko go wywiało, że do tej pory znajduje się w zaświatach.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.