blog
nowe wpisy
06-Październik-2017 (20.12), autor: Jan Drechsler

#13322. Więcej

Prosimy więcej takich wyników. Mecz Polska - Armenia zakończył się wynikiem 6:1 i ustawił naszą kadrę w dobrej pozycji startowej do ostatniego kroku w kierunku Mistrzostw Świata. Piszę o dobrej pozycji, bo bardzo dobra byłaby, gdyby wynik w meczu Dania - Czarnogóra byłby inny. Niestety, gdybać można bez końca. Gdyby w potyczce z Danią było lepiej, a nie tragicznie, sytuacja byłaby weselsza.

W nocy wiało jak diabli. W niektórych rejonach Polski było tragicznie. W Zbrosławicach zgasło światło około godziny 22:00, ale prąd pojawił się wkrótce. Rano obszedłem posesję, ale oprócz wywróconego kubła na śmieci, więcej szkód nie zauważyłem. A cóż to za szkoda, ten wywrócony kubeł!? Nawet nic z niego nie wypadło… bo był pusty.

Więcej deszczu chyba już spaść nie mogło dzisiaj, niebo się posikało ze szczęścia, czy co?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.