blog
nowe wpisy
08-Lipiec-2012 (13.00), autor: Jan Drechsler

#1455. Wieczór poetycki

Dzień wczorajszy zakończył się biesiadnym spotkaniem u sąsiadów. Rozmowa poszła w kierunku, od którego chciałem trzymać się raczej z dala. Nie udało się, co wcale nie oznacza, że było źle. Wręcz odwrotnie, dla mnie bardzo pozytywnie, dla towarzystwa chyba też, bo przecież sami wywołali zjawisko, które nazwane zostało “wieczorem poetyckim w Borku Kruczym”.
Przebywanie w naturze, w bliskości lasu i pól z dojrzewającym zbożem ma swoje mniej przyjemne strony. Komary! Koszmar, z którym nie dajemy sobie rady. Nie przypuszczam, żeby te bezwzględne owady były zainteresowane tym, co robię z komputerem na werandzie. Bardziej je interesuje moja krew.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.