blog
nowe wpisy
18-Kwiecień-2018 (21.26), autor: Jan Drechsler

#16455. Wieczorową porą

​Udałem się przed godziną do sklepu po drobne zakupy, coś do zjedzenia z repertuaru roślinnego. Na niebie księżycowy pazurek dawał mizerne światło, chmur niewiele, jakiś gwiazdki migoczą. Niby nic ciekawego, a jednak…

Ulica niecodziennie jasna, od skrzyżowania z Jagiellońską. Żaden to cud, żadne czary, ale prosta sprawa. Zostały wymienione żarówki na ledowe, efekt piorunujący, na dobrą sprawę można by jeździć samochodem bez włączonych reflektorów.

Nie można by! Kodeks zabrania.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.