blog
nowe wpisy
09-Marzec-2019 (20.13), autor: Jan Drechsler

#20906. Wielka szansa

Obserwując poczynania na budowie będącej rozbiórką mostu kolejowego w Zbrosławicach, postrzegam wielką szansę na normalizację w przyszłym tygodniu ruchu na ul. Wolności. Już teraz na dobrą sprawę inwestycja jest tak daleko posunięta, że odważni (świry - jak ktoś woli) przejeżdżają tamtędy.

Plusem rozmontowania niepotrzebnej budowli stanie się zdecydowanie lepsza widoczność i poprawienie bezpieczeństwa. Ciekawi mnie, czy zmieni się nieco organizacja ruchu, co jeszcze bardziej wpłynie pozytywnie na komfort poruszania się autem i pieszo w tym miejscu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.