blog
nowe wpisy
26-Luty-2020 (21.13), autor: Jan Drechsler

#26050. Wielki Post

Na dobre skończył się karnawał, już dzisiaj Środa Popielcowa, co to oznacza? Wiadomo… Jasne, komu wiadomo, temu wiadomo, jak ktoś żyje w trybie podobnym do mojego, to początek Wielkiego Postu wcale nie oznacza końca zabaw. Ja bowiem nawet ich nie zacząłem.

Warto byłoby powziąć decyzję o jakimś mocnym postanowieniu wielkopostnym. Mam!...Nudne to, bo przy każdej okazji bredzę, że nie wezmę papierosa do ust. Głupoty mi tylko w głowie, więc może wreszcie spoważnieję? Tylko po co, w jakim celu? I dlaczego moim postanowieniem mam karać środowisko. Ja poważny byłbym już zupełnie nie do zniesienia.

Wydaje mi się, że poprawnie byłoby, gdybym przestał w Wielkim Poście przeklinać na kierowców, którzy nie używają kierunkowskazów. Chyba tak, ale dopiero od teraz, bo przed godziną, kiedy wracałem z siłowni, szlag mnie miał trafić, gdy jeden palant… No nie! Miałem nie przeklinać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.