blog
nowe wpisy
14-Listopad-2019 (19.52), autor: Jan Drechsler

#24593. Wierzyć się nie chce

​Jutro już połowa listopada, a jeszcze nie tak dawno paliły się znicze na cmentarzach. Teraz pewnie też pojedyncze się świecą, ale to już nie ten efekt i nie ta okazja co dwa tygodnie temu.

Stwierdziłem dzisiaj, że dbam o czystość sumienia mojej Agnieszki i to w bardzo prosty sposób. Kupiłem sobie kilka sztuk nowej bielizny zimowej i moja żona może teraz z czystym sumieniem wywalić stare łachy. Jestem zwolennikiem prostej zasady - najpierw kupić nowe, a potem pozbywać się starego. Niestety sam tę zasadę łamię nagminnie w części dotyczącej likwidacji. No cóż, przyzwyczajam się z byt łatwo i zbyt mocno.

Kolejny raz ćwiczyłem na siłowni i… nic! Znaczy się, nic mnie nie boli, bo jeśli chodzi o formę, to postępy są. Wierzyć się nie chce, że coś mi zostało w mięśniach z lat młodości.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.