blog
nowe wpisy
06-Czerwiec-2018 (21.11), autor: Jan Drechsler

#17102. Świetne pomysły

​Uwielbiam takowe, nie poddaję się, kiedy proponuje mi w nich udział. Zastanawiam się jedynie dlaczego o większości z nich dowiaduję się zbyt późno, kiedy już z dnia na dzień należy się zdecydować. Ma to swój urok, z pewnością wymaga mobilizacji sił i koncentrację, ale wolałbym nieco wcześniej być poinformowany, że mnie wzięto pod uwagę planując imprezę.

Inna sprawa, że kiedy wiem o wydarzeniu wcześnie albo jeszcze wcześniej, to i tak odkładam pracę na ostatni moment. Widocznie świetne pomysły wymagają szczególnie drastycznych warunków, które wzmagają pracę umysłu.

Poza tym wydaje mi się, że moje świetne pomysły najczęściej nie są realizowane. Dlatego, bo są zbyt świetne i nie stać mnie na ich realizację.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.