blog
nowe wpisy
01-Grudzień-2017 (19.42), autor: Jan Drechsler

#14235. Witaj grudniu!

​W śniegu po kostki, w szadzi, we mgle. Taką scenerię odsłonił grudzień. Mnie podoba się to, bo zima jest piękna w białych szatach. Trochę jak śmierć ze szklanym od mrozu spojrzeniem, ale gorąca w przytulnym mieszkaniu.

Każda pora roku jest piękna, posiada swoje niepowtarzalne uroki, chociaż powtarza się corocznie. Zima ze swym pierwszym partnerem - grudniem - jest okresem chłodnym, ale pełnym różnych miłych okazji. Powitałem grudzień dosyć szczęśliwie, liczę na dalszą pomyślność. Żeby nie zapeszyć, nie staram się wymagać zbyt wiele.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.