blog
nowe wpisy
17-Kwiecień-2017 (19.09), autor: Jan Drechsler

#10680. Świąteczny spokój

​Spełniają się życzenia świąteczne nadesłane przez krewnych i znajomych. Zdrowe były, bo sensacje chorobowe nie ujawniają się i nic na to nie wskazuje, żeby któreś z nas w najbliższym czasie zaczęło się leczyć.

Spokojne były, chociaż momentami energia najmłodszych ujawniania wszelkimi możliwymi dla dziecka drogami mogła podnieść ciśnienie. Wyprowadzając średnią teoretyczną zamieszania podczas rodzinnych spotkań, należy uznać sielankowość Wielkanocy. Zwłaszcza teraz, wieczorem, kiedy w domu nikogo nie ma i cisza dźwięczy w uszach melodią ukojenia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.