blog
nowe wpisy
25-Grudzień-2019 (21.01), autor: Jan Drechsler

#25188. Świętujemy sobie

​Rodzinne świętowanie to nie tylko wspólne pochłanianie potraw przygotowanych na okoliczność Bożego Narodzenia. Do rytuału należy zdjęcie rodzinne, a przedtem ustawianie wszystkich w odpowiednim miejscu. Sam nie wiem, co to znaczy to odpowiednie miejsce, ale nie dyskutuję i poddaję się zabiegom mistrzyni ceremonii.

Świętowanie to również czas na refleksje dotyczące najbliższych. Kiedyś wypowiadałem się, że jak wnuki dorosną, to będzie mniej zamieszania. Faktycznie widać, że dorośleją. Za to wychodzi inny problem. Trzeba kupić większy stół, bo robi się ciasno.

Świętowanie to także relaks, dlatego w wolnych chwilach piszę. Tym razem dla relaksu, a nie z konieczności.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.