blog
nowe wpisy
18-Wrzesień-2019 (21.52), autor: Jan Drechsler

#23704. Wizyta w banku

​Zamieszanie w internecie, z jednej strony zapaskudzenie mojego Facebooka, z drugiej zmiany w bankowości spowodowały, że pogubiłem się w hasłach. Rano chciałem wejść na stronę internetową banku i kiedy zacząłem się logować, popełniłem trzy razy błąd, co dało skutek wiadomy. Z zablokowanym kontem trudno cokolwiek zrobić, trzeba było wybrać się do banku.

Jeśli ktoś jest niecierpliwy, jeśli udaje się mądrzejszego niż bankowe instrukcje, to potem trzeba odpokutować. Doszedłem do ładu z logowaniem, wszystko jest zmienione na bezpieczniejszy sposób. Jedno, co jest po staremu, to stan konta z tendencją do niebezpiecznego spadku.

Spadku wartości, bo spadku po kimś z rodziny nie spodziewam się.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.