blog
nowe wpisy
09-Październik-2018 (21.23), autor: Jan Drechsler

#18873. Wizyta w muzeum

​Tym razem nasza ekipa wylądowała w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Wyprawa doszła do skutku po kilku miesiącach przymierzania się do zwiedzenia obiektu. I nie tylko zwiedzenia, bo do dłuższej rozmowy z panią dyrektor Haliną Biedą.

Muzeum jest nowocześnie zaaranżowane, może być wykorzystywane do ciekawych lekcji historii Polski, a przede wszystkim Śląska. Wizyta stała się dla mnie dopełnieniem wiadomości, które posiadam o powstaniach. Dodatkowo podczas oglądania filmów nałykałem się atmosfery, jaka towarzyszyła tamtym wydarzeniom.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.