blog
nowe wpisy
09-Wrzesień-2017 (15.29), autor: numer 16

#12925. wojny,kataklizmy….

napedzaja byznes…. teraz tu w stanach mozna to najlepiej zaobserwoac.. Harvey,irma….pomiedzy tymi zdarzeniami jest “normalny” tok zycia jak kon w kieracie…przez te zdarzenia wojny,kataklizmy ludzie nabieraja dodatkowych bodzcow zeby z tego sie odrodzic. jest taki wzmozony okres jak plamy na sloncu. sprawdzanie “vital signs” to samo jak ja chodze do memorial sloan kettering cancer center (mskcc).

benzyna odstana z rezerwowych zapasow jest dostarczana na floryde, zeby ludzie mogli wyjechac z zagrozenia… wykupuja wszelkie materialy budowlane etc. ktore staly bezuzyteczne.

Donald trump jest sprawny w uruchamianiu srodkow finansowych…

I tak to sie kreci az do momentu kiedy to wszysko sie urwie…

tyla pedziol co wiedziol, mkk.

ps. A URWIE SIE NA PEWNO!! jestem lepszy niz Nostradamus…​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.