blog
nowe wpisy
20-Październik-2019 (21.35), autor: Jan Drechsler

#24204. Wracając jeszcze…

Mam cały czas przed oczyma wczorajsze rodzinne spotkanie. Wracając jeszcze do tych cudownych chwil, poczułem się jakbym pełnił rolę Vito Corleone. Tak w pozytywnym znaczeniu. Siedzieliśmy przy stole, wnuki ganiają albo się bawią, moi potomkowie prowadzą rozmowy, a ja poważna głowa rodziny obserwuję całość i z rzadka się odzywam.

Aż wierzyć się nie chce, że z rzadka, ale faktycznie ostatnio na różnych spotkaniach wolę pełnić rolę cichego obserwatora. Więcej mi to daje natchnienia, a współbiesiadnikom wytchnienia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.