blog
nowe wpisy
06-Lipiec-2018 (18.24), autor: Jan Drechsler

#17541. Wspomnienie

​Dzisiaj mija 36 rocznica śmierci mojego Ojca. I to która już! Aż się wierzyć nie chce, że minęło 36 lat. Pamiętam ten dzień, byłem wtedy na praktyce w Zakładach Mięsnych w Rybniku. Pogoda była podobna do dzisiejszej. Ja wtedy przebywałem w Żorach i najstarszej siostry. Kiedy dowiedzieliśmy się o zgonie, natychmiast pojechałem do Tarnowskich Gór. Przygody po drodze są godne spisania, bo działy się niewytłumaczalne historie z samochodem.

Lata lecą, daty przeróżnych okazji mieszają się, a z czasem zacierają w pamięci. Poza tym mam taką przypadłość, że niezbyt mi siedzą w mózgu cyferki. W porę jednak przypomniałem sobie o rocznicy i wracając z pracy wstąpiłem na cmentarz. Ten przybytek wiecznego spokoju jest najbardziej bezlitosnym kalendarzem. Człowiek zaczyna liczyć, jak daleko mu i jak blisko.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.