blog
nowe wpisy
15-Lipiec-2018 (19.13), autor: Jan Drechsler

#17653. Wszysko wiadome

Wędrówki skończone. Jeszcze w drodze powrotnej zaliczone Kłodzko, potem Złoty Potok, chwila w Paczkowie i Otmuchowie, a potem prosto na mecz finałowy. Nie do Moskwy, do Zbrosławic przecież.

Teraz wszystko jest już wiadome. Francja mistrzem, wygrali z Chorwatami. Mecz pasjonujący, wynik 4:2. Są różne opinie, ale taki jest sport. Z sędzią można sobie porozmawiać i mieć wątpliwości, z bramkami się nie dyskutuje. One albo są, albo ich nie ma. Wynik wątpliwości nie budzi.

Gdzieś z boku mundialowych rozgrywek toczy się polskie życie futbolowe. Tu nie wszystko jest wiadome, natomiast jest pewne, że drużyna narodowa przeżyła dotkliwą kontuzję. Jak z tego się wyliże? Zobaczymy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.