blog
nowe wpisy
20-Maj-2019 (19.21), autor: Jan Drechsler

#21951. Wulkanizacja

​Zaczęło się niewinnie i całe szczęście, że tak się zaczęło. Ubytki powietrza minimalne w lewym, przednim kole, jeżdżę slalomem między stacjami paliw, więc żadnego problemu nie ma z dopompowaniem powietrza.

Problem oczywiście jest, bo nerwowość spowodowana awarią nie daje przecież normalnie funkcjonować. Wizyta u wulkanizatora stała się koniecznością. Przy okazji poprosiłem o sprawdzenie, co dzieje się z kołem zapasowym, bo i w nim zauważyłem sflaczenie. Moje zdziwienie sięgnęło zenitu. Z oponie koła zapasowego tkwił wbity gwóźdź. Jak to się stało? Chyba sam diabeł go wbił, bo przecież gwoździ w bagażniku nie wożę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.