blog
nowe wpisy
08-Maj-2018 (18.29), autor: Jan Drechsler

#16706. Wybór auta

Wizyta w stacji obsługi samochodów Škoda była konieczna, bo trzeba było wykonać pewne przeglądy i kosmetykę nowszego auta, którym jeździ Agnieszka. Wszystkie czynności miały trwać około dwóch godzin, dlatego umówiliśmy się, że podjadę po nią swoim wehikułem, bo długie czekanie nie miało sensu.

Przy okazji obejrzałem z bliska nowe modele samochodów i przyznam, że apetyt wzrósł do granic braku rozsądku. Tej granicy nie przekroczyłem, ale dla uspokojenia emocji zlustrowałem zasoby aut używanych stojące na zewnątrz. Też niezłe, tańsze, ale co pod karoserią kryją, tego samą ceną nie rozszyfruje się.

Chodziłem, zaglądałem, zastanawiałem się, aż przyszła Agnieszka i wtedy dokonałem wyboru. Wsiedliśmy do naszego starego auta. Jeździ jeszcze nieźle, więc po co go zmieniać?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.