blog
nowe wpisy
05-Październik-2019 (18.30), autor: Jan Drechsler

#23968. Wycieczka

Wczoraj przypuszczałem, że weekend spędzę twórczo, zakończę przynajmniej jeden zaczęty utwór. Wyszło inaczej, cały plan wziął w łeb, odechciało mi się pisania na kilkanaście godzin, a może i dłużej. Agnieszka dzisiaj i jutro uczestniczy w Festiwalu Fotografii jaki odbywa się w Tarnowskich Górach, a mnie pozostał festiwal wolnego czasu.

Decyzja zapadła szybko. Pomyślałem, że co ja się będę wałkonił w Zbrosławicach, nudził się albo skamlał na brak inwencji. Ostatnio tyle się w moim życiu działo, dobrego się działo, ale okupionego potem i zakwasami w mózgu. Postanowiłem, że pojadę w rodzinne strony, odwiedzę Księstwo Cieszyńskie, przewietrzę synapsy w mózgu. Tam zawsze nabieram sił witalnych i twórczych.

Nabrałem tych sił, ale na razie jestem lekko zmęczony fizycznie. Moce umysłowe jeszcze nie działają, widocznie nie zdążyły dotrzeć ze mną do domu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.