blog
nowe wpisy
07-Wrzesień-2018 (19.39), autor: Jan Drechsler

#18386. Wykorkowany

​Tak się czuję po przyjeździe. Nie z powodu zmęczenia, które oczywiście jakieś jest, ale z powodu wielości korków na autostradach. Zaczyna się weekend, aut przeróżnych masa na trasie, początek jak na złość mają prace naprawcze nawierzchni. Kończy się za to rozsądek oraz stan niektórych pojazdów, najczęściej ich przegrzanych opon.

Jakoś dojechaliśmy w sam środek realiów, nie ma co narzekać, wszak zaczynają się Gwarki. Nie mogę całkiem wykorkować, bo czeka mnie kilka ważnych spotkań.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.