blog
nowe wpisy
15-Listopad-2018 (21.59), autor: Jan Drechsler

#19423. Wymiana

​Na wymianę opon umawiałem się kilka razy, ale jakoś nie było czasu. Nie jest to odosobnionym przypadkiem w moim życiu. Dzisiaj nastąpiła to przepiękna chwila, kiedy mogę spokojnie spać wiedząc, że nie będę się zbytnio ślizgać jeśli zaskoczy nas śnieg.

Mam wrażenie, że założyłem zimówki w odpowiednim momencie, bo data może sugerować przymrozek na szosach. Kiedy jest ten właściwy odpowiedni moment? Mój serwisant twierdzi, że on przekłada opony zawsze 15 października.

- Mnie się zdarza, że zmieniam nawet wcześniej, bo już we wrześniu - powiedziałem, a on na mnie spojrzał z ironią i niedowierzaniem.

- Przecież mnie znasz i wiesz, że mogę zmieniać opony we wrześniu. Z zimowych na letnie.

- A to tak, z tym się zgadzam - odparł, bo faktycznie zna moje przygody z oponami.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.