blog
nowe wpisy
19-Marzec-2018 (20.34), autor: Jan Drechsler

#15979. Wynik 2:2

​Nie jest to wynik meczu futbolowego jakiejś ligi, czy rozgrywek pucharowych. To efekt działania w mojej najbliższej rodzinie. Dzisiaj stałem się młodszy o kolejnego potomka w pokoleniu F 2. Tym razem jest to wnuczka, córka Kasi i Szymka, ma na imię Barbara.

Dzięki niej nasz wynik we wnukach jest właśnie 2:2. Niech żyje w zdrowiu i niechby miała lepszy apetyt do jej starszej siostry. Nie twierdzę, że obżarstwo u dzieci jest zdrowym objawem, ale Marta mogłaby jeść kromkę chleba krócej niż godzinę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.