blog
nowe wpisy
07-Marzec-2018 (20.53), autor: Jan Drechsler

#15792. Wyprawa do sklepów

​Zbliża się wiosna, dlatego musieliśmy się przybliżyć do zmiany garderoby. Wyjechaliśmy do Bytomia i do Zabrza, co dało niezły skutek. Mamy w czym chodzić. Wprawdzie mieliśmy się w co ubrać do tej pory, żadne z nas na golasa nie paradowało po wsi i mieście, ale niektóre ubrania zniszczyły się fizycznie, a inne moralnie.

Jak to jest moralnie? Nie oznacza, że są niemoralne. Przestały się podobać, nic innego zdrożnego, że niby przetarły się tu i ówdzie na miejscach intymnych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.