blog
nowe wpisy
22-Maj-2018 (20.48), autor: Jan Drechsler

#16914. Wysoki poziom

​Już siódmy raz odbył się Gminny Festiwal Ekologiczny w Zbrosławicach. Młodzież przygotowała się znakomicie. Z roku na rok poziom wzrasta w kosmicznym tempie. Stwierdzenie to dotyczy występów scenicznych, ale i prace plastyczne są znakomite, wzrosła też ilość oddanych dzieł.

Jedyna trudność leży po stronie naszej - jurorów. Niezwykle trudno zadecydować o kolejności w nagradzaniu. Jakoś daliśmy sobie radę, a lista nagrodzonych powinna być już na stronach internetowych Urzędu Gminy i Gminnej Biblioteki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.