blog
nowe wpisy
20-Lipiec-2018 (20.29), autor: Jan Drechsler

#17728. Życzenia

​Okazja bardzo osobista, ale rodzinna też przecież. Urodziny to nie tylko konkretne miejsce w kalendarzu, w środowisku, w historii rodziny. To okoliczność skłaniająca do życzeń. Nazbierałem ich sporo, liczę, że się spełnią. Miałbym wtedy spory kawałek życia w zdrowiu i dostatku.

Zastanawiam się, czego sam sobie powinienem życzyć. Wymagań specjalnych nie mam, marzenia w większości spełniają się. Może nie same, nieraz trzeba napracować się solidnie, ale to normalne. Marzenie nie jest tożsame z cudem. Życzę sobie kontynuacji planów i realizacji zamierzeń. Zbyt wiele nie można wymagać od losy, żeby nie popaść w klęskę żony rybaka, tego od złotej rybki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.