blog
nowe wpisy
11-Czerwiec-2019 (18.25), autor: Jan Drechsler

#22304. Z emocjami

​Wczoraj pojawiły się jednak emocje na meczu Polska - Izrael. Nasi piłkarze wzięli się do czynu i pokonali przeciwników 4:0. Niepewności wyrażane w mediach, krytyka selekcjonera przed meczem zamieniły się w aplauz i podziw nad dokonaną pracą z drużyną narodową. Nie powinno to dziwić, bo w codzienności większość publikatorów woli dołować społeczeństwo, wybrzydzać i nawet w sukcesie wynajdywać potknięcia.

Nie mam zamiaru bardziej rozpisywać się nad komentarzami dotyczącymi domniemanego antysemityzmu, bo nie uważam za śmieszne mieszania nieszczęścia ofiar II wojny światowej ze szczęściem wygrania meczu. Nie ten kaliber, nie ta strona w historii, nie czas ku temu, aby rozogniać emocje.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.