blog
nowe wpisy
26-Maj-2019 (18.16), autor: Jan Drechsler

#22020. Z życia

Najpierw z życia Polski, a nawet należy stwierdzić, że Europy. Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. Podobno frekwencja dopisuje. Nie, nie! Nikt nie dopisuje procentowych wartości w czynnym prawie wyborczym! Obywatele mobilizują się i jest lepiej pod tym względem, a czy faktycznie będzie lepiej, dowiemy się wtedy, gdy deputowani zaczną pracować.

Z życia rodzinnego, ale też na większym forum społecznym, jest ważna dzisiejsza data. Dzień Matki, miłe święto, które powoduje, że potomstwo garnie się pod skrzydła rodzicielek. Jeśli jest to możliwe - osobiście, jeśli coś stoi na przeszkodzie, to telefonicznie. My, czyli Agnieszka i ja także odwiedziliśmy nasze Mamy. Na cmentarzu. Taka jest kolej rzeczy, takie są koleje losu.

Wreszcie z życia parafii zbrosławickiej minorowa wiadomość. Do Domu Ojca podreptał nasz proboszcz ks. Romuald Kokoszka. stosunkowo młody człowiek, mógł jeszcze żyć tu na Ziemi. Zawsze twierdziłem, że śmierć jest elementem życia, bardzo ważnym, jednorazowym wydarzeniem. Jakiś żal w sercu pozostaje. R.I.P.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.