blog
nowe wpisy
30-Grudzień-2019 (21.09), autor: Jan Drechsler

#25247. Zachcianka

​Jutro koniec roku, szybkimi krokami zbliża się sylwestrowy wieczór. Zabawę mamy zaplanowaną, chcemy być w wielu różnych miejscach. Z pewnością uda się zabawa, bo pilota mamy sprawnego, a baterie w nim są nowe. Mówiąc szczerze, wybrałbym się gdzieś, ale kiedy pomyślę, o powrocie z imprezy, od razu zmieniam zdanie.

Żeby uprzyjemnić sobie czas, należy zaplanować również odpowiedni jadłospis. Co ja bredzę! Jadłospis nie wystarczy, należy dania jakieś wykonać! Zakomunikowałem Agnieszce, że mam na sylwestra ochotę zjeść bigos. Wiadomość została przyjęta oschle. Kiedy jednak wyjaśniłem, że sam go zrobię, odniosłem wrażenie, że jest u niej odrobina entuzjazmu. Zupełne zadowolenie będzie wtedy, gdy posprzątam bałagan w kuchni.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.