blog
nowe wpisy
17-Maj-2017 (17.31), autor: Jan Drechsler

#11181. Zadudniło

Przed południem można było usłyszeć w Tarnowskich Górach dziwny odgłos. Zadudniło i nieco wstrząsnęło ziemią w okolicach szpitala w Starych Tarnowicach. Nie było to efektem kopalnianych prac podziemnych, bo nic takiego nie dzieje w tym miejscu pod skorupą Ziemi. Jeśli komuś nie uszło to uwadze, to wyjaśniam.

Dzisiaj właśnie mój fiat przeszedł przegląd techniczny ze skutkiem pozytywnym. Kiedy wyjeżdżałem ze stacji diagnostycznej spadł mi kamień z serca i dlatego zadudniło. Chociaż jeździ mi się świetnie, chociaż nie sprawia większych problemów, to jednak cyferki na liczniku mogły sugerować, że diagnosta do czegoś się doczepi. Prawie 220 tysięcy przejechanych kilometrów nie jest wynikiem rekordowym, ale przejechałem to przede wszystkim po drogach naszego powiatu, więc miałem strachu cały bagażnik.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.