blog
nowe wpisy
07-Grudzień-2017 (20.21), autor: Jan Drechsler

#14310. Zakaz

​W pewnym znanym przedsiębiorstwie z naszego powiatu na drzwiach portierni powieszono informację, żeby nie parkować na ulicy. Jak najbardziej słuszna uwaga, bo przed zakładem są parkingi, a jeśli ktoś jest zdolny do pracy, to chyba może przejść kilkadziesiąt kroków więcej, a nie stawiać auta tuż przy bramie i blokować wjazd ciężarówkom.

- Powinno być napisane: “proszę nie plotkować na ulicy” - powiedziałem do ochroniarza, a ten śmiejąc się, zgodził się ze mną.

Przed bramą często stoją gromady wchodzących i wychodzących pracowników. Każdy żądny świeżego powietrza wciąganego do płuc przez papierosa. Dobrze im się stoi, gdy jest pogoda taka jaka była dzisiaj - odrobina wiosny późną jesienią.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.